Nazwisko

Imię

Dzień

Godzina

Hucz-Pszon

Beata

Po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny Librus

Lenarcik

Katarzyna

Środa

11:45 – 12:45

Łobodziec

Krystyna

Wtorek

11:45 – 12:45

Adamczyk

Anna

Czwartek

10:50 – 11:35

Bednarska

Małgorzata

Wtorek

10:45 – 11:45

Biegiesz

Lucyna

Piątek

14:00 – 15:00

Biszko

Renata

Piątek

9:50 – 10:50

Brzezinka

Agnieszka

Poniedziałek

13:30 – 14:30

Budzińska

Beata

Czwartek

8:25 – 8:55

Piątek

12:30 – 13:00

Bugiel

Ewelina

Środa

9:40 – 10:40

Charchuła

Barbara

Środa

9:40 - 10:40

Cydzik

Katarzyna

Wtorek

9:45 – 10:45

Czechowska - Siudak

Beata

Wtorek

11:35 – 12:35

Dębała

Adam

Środa

7:50 – 8:50

Duraj

Beata

Poniedziałek

7:30 – 8:00

Piątek

13:30 – 14:00

Dziadek

Anna

Środa

7:45 – 8:45

Freis

Krzysztof

Środa

10:35 – 11:35

Frydel

Anna

Środa

9:40 – 10:40

Gandyra

Krystyna

Poniedziałek

16:00 – 16:15

Wtorek

11:45 – 12:30

Garstka

Anna

Poniedziałek

9:45 – 10:45

Górska

Krystyna

Piątek

10:35 – 11:35

Grzelak

Alicja

Poniedziałek

10:35 – 11:35

Haczyk

Danuta

Wtorek

12:30 – 13:30

Hawel

Beata

Środa

10:45 – 11:45

Jakuszko

Beata

Piątek

8:45 – 9:45

Jedlińska

Ewa

Środa

7:00 – 8:00

Jurzak

Alicja

Wtorek

7:45 – 8:45

Juszczyk

Sandra

Czwartek

8:30 – 9:30

Kaczyńska-Ćwik

Brygida

Wtorek

11:45 – 12:45

Kania

Marcin

Piątek

9:50 – 10:50

Klecha

Krzysztof

Piątek

7:55 – 8:55

Kocząb

Małgorzata

Czwartek

7:30 – 8:00

13:30 – 14:00

Koloch

Magdalena

Poniedziałek

8:45 – 9:45

Kołodziejczyk

Jakub

Czwartek

9:40 – 10:40

Kołodziejczyk

Katarzyna

Wtorek

10:35 – 11:35

Kopica

Sonia

Środa

8:45 – 9:45

Kozłowska

Aneta

Poniedziałek

8:45 – 9:15

Kudzior

Anna

Czwartek

7:30 – 8:00

Piątek

7:30 - 8:00

Kunce

Robert

Poniedziałek

9:40 – 10:40

Latawiec

Jagoda

Środa

11:45 – 12:45

Leśniewska-Macioł

Małgorzata

Wtorek

7:55 – 8:55

Lewicki

Paweł

Wtorek

11:35 – 12:35

Łybko

Krzysztof

Czwartek

15:10 – 16:10

Mazur

Aneta

Piątek

10:35 – 11:35

Mecger

Małgorzata

Czwartek

10:35 – 11:35

Morgała

Szymon

Czwartek

11:40 – 12:40

Mróz

Aleksandra

Poniedziałek

8:50 – 9:50

Neugebauer

Ewa

Środa

 8:50 - 9:50

Niżnik

Piotr

Piątek

10:35 – 11:35

Pałka

Bożena

Środa

8:45 – 9:45

Pielecka

Natalia

Wtorek

9:15 – 10:15

Pietrzyk

Grzegorz

Piątek

7:00 – 8:00

Piwko

Laurencja

Piątek

9:40 – 10:40

Ratajczak - Niemiec

Aleksandra

Środa

15:35 – 16:35

Sarkowicz

Aleksandra

Środa

9:40 – 10:40

Sobiegała

Marzena

Poniedziałek

8:45 – 9:45

Soja

Aneta

Poniedziałek

8:45 – 9:45

Starzyk

Paulina

Piątek

11:35 – 12:35

Stępień

Edyta

Wtorek

12:40 – 13:40

Szczerba

Genowefa

Poniedziałek

10:35 – 11:35

Topolewska - Mróz

Magdalena

Czwartek

11:40 – 12:40

Trólka

Sylwia

Czwartek

10:05 – 10:35

Piątek

8:05 – 8:35

Tworzydło

Alicja

Wtorek

10:35 – 11:35

Urbaniec

Grażyna

Poniedziałek

10:35 – 11:35

Wieczorek

Magdalena

Czwartek

11:45 – 12:45

Wiśniewska

Karina

Środa

11:30 – 12:30

Żurek

Monika

Środa

9:35 – 10:35

 

..


herb bytomia 230


 

Kontakt

Sekretariat szkoły czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

ul. Łużycka 12a, 41-902 Bytom

telefony:  
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33
fax (32) 280-00-69

e-mail: sekretariat @ sp51.bytom.pl
id. e-PUAP: SP51Bytom

Poziom zanieczyszczeń



 

Odwiedza nas.

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg

Cyfrowobezpieczni.pl

Szkoła w programie
Cyfrowobezpieczni.pl
Bezpieczna Szkoła Cyfrowa
cyfrowobez logo

 

,


Stara wersja witryny dostepna pod adresem:
www.old.sp51.bytom.pl

 

 


 

 

INTEGRACJA

    W Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawsze było bliskie sercu osób kierujących pracą szkoły i pracujących w niej nauczycieli.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

    Biblioteka szkolna w swych zbiorach posiada książki o różnej tematyce, tak, aby zaspokoić gust wszystkich czytelników. Należą do nich m.in.: powieści przeznaczone dla dzieci i młodzieży: obyczajowe, przygodowe, historyczne oraz bogaty wybór bajek i baśni.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć dydaktycznych wraz z przerwami w roku szkolnym 2023/2024.

Europejski Fundusz Społeczny


Projekty sponsorowane przez EFS.

Klasy 1-3


Najświeższe wiadomości z szkolnego życia maluszków

Plan lekcji


Plan lekcji wszystkich klas.



PROJEKTY EDUKACYJNE

Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami.

AKADEMIA RODZICA

Kilka porad dla rodziców...

JADŁOSPIS

Co dziś dobrego na stołówce?

Zdrowe i smaczne dania z naszej stołówki...

SZKOŁA W PILOTAŻU PROGRAMOWANIA

Pilotaż wnosi do programu nauczania tematykę programowania. Zapozna uczniów z elementarnymi podstawami programowania opartymi na specjalnie stworzonych językach programowania dla dzieci.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com