Telefony sekretariatu:
(32) 280-05-50
(32) 289-33-33

fax: (32) 280-00-69
w godzinach od 7:00 do 15:00

e-mail: sekretariat[at]sp51.bytom.pl

KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi

mgr Beata Hucz-Pszon

dyrektor szkoły

mgr Katarzyna Lenarcik

wicedyrektor szkoły

mgr Krystyna Łobodziec

wicedyrektor szkoły

 Anna Adamczyk

nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca swietlicy

mgr Małgorzata Bednarska

nauczyciel języka angielskiego

mgr  Joanna Berek

nauczyciel rewalidant

mgr Lucyna Biegiesz

nauczyciel bibliotekarz

mgr Mariola Bielówka

nauczyciel języka niemieckiego

mgr Renata Biszko

nauczyciel plastyki, techniki

mgr Beata Budzińska

nauczyciel języka polskiego

mgr Ewelina Bugiel

nauczyciel wspomagający

mgr Barbara Charchuła

nauczyciel języka polskiego

mgr Beata Czechowska-Siudak

nauczyciel języka polkiego

mgr Katarzyna Cydzik

nauczyciel religii

mgr Sylwia Cyptor

nauczyciel języka angielskiego

mgr Adam Dębała

nauczyciel historii, WOS

mgr inż. Hanna Dolewka

nauczyciel matematyki

mgr Beata Duraj

pedagog szkolny

mgr Anna Dziadek

nauczyciel  historii

mgr Krzysztof Freis

nauczyciel przyrody, geografii, techniki

mgr Anna Frydel

nauczyciel języka angielskiego

mgr Paula Fusch

nauczyciel religii adwentystycznej

mgr Małgorzata Garczarczyk

nauczyciel rewalidant

mgr Anna Garstka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Ewa Gawłowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Łukasz Golus

trener judo - nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Krystyna Górska

nauczyciel fizyki

mgr Alicja Grzelak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Krzysztof Grzybowski

nauczyciel rewalidant

mgr Danuta Haczyk

nauczyciel religii, etyki

mgr Beata Hawel

logopeda, nauczyciel WDŻ

mgr Beata Jakuszko

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sandra Jankowska

wychowawca świetlicy

mgr Ewa Jedlińska

nauczyciel języka polskiego

mgr Krystyna Józefowicz

nauczyciel bibliotekarz

mgr Magdalena Juraszek

nauczyciel chemii

mgr Alicja Jurzak

nauczyciel matematyki

mgr Brygida Kaczyńska-Ćwik

nauczyciel wspomagający

mgr Marcin Kania

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Anita Karaś

psycholog szkolny

mgr Krzysztof Klecha

nauczyciel języka angielskiego

mgr Małgorzata Kocząb

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Magdalena Koloch

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sonia Kopica

nauczyciel wspomagający

mgr Jakub Kołodziejczyk

nauczyciel wychowania fizycznego, EDB

Katarzyna Kołodziejczyk

nauczyciel języka angielskiego

mgr Katarzyna Krawczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Janina Król

nauczyciel religii, etyki

mgr Anna Kudzior

nauczyciel wspomagający

mgr Robert Kunce

nauczyciel wspomagający

mgr Jagoda Latawiec

nauczyciel przyrody, geografii

mgr Małgorzata Leśniewska-Macioł

nauczyciel wspomagający

mgr Marzena Lizurek

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 Paweł Lewicki

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Szymon Ludyga

nauczyciel biologii

mgr inż. Krzysztof Łybko

nauczyciel informatyki

mgr Aneta Mazur

nauczyciel języka angielskiego

mgr Ewelina Mikulska

nauczyciel języka polskiego

mgr Katarzyna Mitura

nauczyciel wspomagający

mgr Szymon Morgała

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Aleksandra Mróz

nauczyciel rehabilitant

mgr Ewa Neugebauer

edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewa Niejodek

nauczyciel wspomagajacy

mgr Renata Okopska

nauczyciel chemii

 Oskar Olejnik

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Katarzyna Pacześna

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Bożena Pałka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Rosanna Pasek

nauczyciel rehabilitant

mgr Agnieszka Petka

psycholog szkolny

mgr Grzegorz Pietrzyk

nauczyciel matematyki

mgr Laurencja Piwko

nauczyciel matematyki

mgr Ilona Płoska

nauczyciel rewalidant

mgr inż. Anna Praszczyk

nauczyciel matematyki

mgr Alina Przybył

nauczyciel języka niemieckiego

mgr Aleksandra Ratajczak-Niemiec

nauczyciel wspomagający

mgr Aleksandra Sarkowicz

nauczyciel języka angielskiego

mgr Aneta Skotnicka

wychowawca świetlicy

mgr Marzena Sobiegała

nauczyciel fizyki, chemii

mgr Paulina Starzyk

nauczyciel wspomagający

mgr Edyta Stępień

nauczyciel języka polskiego

mgr Małgorzata Stupka

nauczyciel wspomagający

mgr Genowefa Szczerba

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sabina Szmajduch

nauczyciel muzyki

mgr Karolina Ślęzok

nauczyciel wspomagający

mgr Jagna Świętochowska

nauczyciel wspomagający

mgr Małgorzata Świętochowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Sylwia Trólka

kierownik świetlicy szkolnej

mgr Alicja Tworzydło

nauczyciel informatyki

mgr Grażyna Urbaniec

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Barbara Wadowska

nauczyciel plastyki

mgr Aneta Wesołowska

nauczyciel biologii

mgr Małgorzata Wesołowska

nauczyciel realidant

mgr Magdalena Wieczorek

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dr Elżbieta Wiśniewska

nauczyciel wychowawca świetlicy

mgr Beata Zygmundzik

zajęcia dla osób słabowidzących

mgr Monika Żurek

nauczyciel wspomagający

Mała Galeria

mala_galeria001.jpg
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com